Reklama
Reklama

Czy znajdziesz identyczne owoce? Zagadka na spostrzegawczość

Lubisz zagadki, które sprawdzają twoją spostrzegawczość? Uważaj, ta nie należy do najłatwiejszych. Wśród różnych zestawów sezonowych owoców ukryły się dwa identyczne obrazki. Czy znajdziesz "bliźniaków" na zdjęciu?

Lato kojarzy się ze świeżymi owocami. Arbuzy, jabłka, gruszki to tylko część produktów, po które bardzo chętnie sięgamy właśnie o tej porze roku. Nie tylko dostarczają niezbędnych witamin i minerałów, ale wspaniale orzeźwiają podczas gorących dni. Przygotowaliśmy dla ciebie zagadkę na spostrzegawczość, w której owoce grają główną rolę. 

Gdzie ukryte są owocowe bliźniaki?

Poniżej znajdziesz 12 obrazków przedstawiających zestawy owoców - każdy z nich opisany jest inną cyfrą lub liczbą (od 1 do 12). Mogą różnić się od siebie kolorem, ustawieniem czy kształtem. Wśród nich ukryły się jednak "bliźniaki", czyli dwie identyczne grafiki. Jak szybko uda ci się odnaleźć obrazki, które są takie same? Jeśli lubisz wyzwania, ustaw stoper i zacznij odmierzać czas. Wyniki możesz potem porównać z przyjaciółmi - ciekawe, kto z was będzie najszybszy. Gotowy? W takim razie przyjrzyj się poniższemu zdjęciu i znajdź prawidłowe rozwiązanie:

Rozwiązanie owocowej zagadki

Udało ci się odnaleźć owocowych "bliźniaków"? Wiesz, pod którymi numerami się kryją? A może zadanie okazało się zbyt wymagające i wciąż głowisz się nad prawidłową odpowiedzią? Poniżej znajdziesz rozwiązanie naszej owocowej zagadki. Choć wiele zestawów różniło się od siebie, to identyczne obrazki kryły się pod numerem 6 i 7. Zwróć uwagę, że obrazki złożone są z tych samych owoców, w tym samym ułożeniu i kolorach. Jeśli właśnie tak obstawiłeś, gratulujemy spostrzegawczości! 

Źródło: terazgotuje.pl

Zobacz też:

Mukbang - groźny trend internetowy. Nie tylko młodzież to robi

Co wiesz o witaminach? Tylko najbystrzejsi zdobywają 10 punktów

Zagadka na spostrzegawczość. Tylko najsprytniejsi potrafią ją rozwiązać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: owoce